Bizi tercih edenler

Arda Tan ERTÜRKÖğrenci

Merhaba Ben ARDA

Kanada Toronto’da Stafford House dil okulumda 12 haftalık eğitimimin ilk 2 haftasını geride bıraktım. Sizlerle gözlemlerimi ve hedeflerimi paylaşmak istedim.

Liseyi Azerbaycan’da okudum ve lisans eğitimime Türkiye’de devam etmeye karar verdim. İngilizce Siyaset Bilimi okumak istiyorum. Bu nedenle kısa sürede İngilizcemin gelişmesi için yurtdışında dil eğitimi almaya karar verdim.

Bu eğitim programı için pek çok yer ile görüştüm ancak en sağlıklı bilgi ve yönlendirmeyi UNIEDU Yurtdışı Eğitimden aldım. Kanada hep görmek istediğim bir ülkeydi. Ailem ve UNIEDU eğitim danışmanlarından Dilek Hanım’la benim için en uygun okulun Stafford House olduğuna karar verdik.

Beyza ÖNCELÖğrenci

Selam Ben BEYZA

İngiltere Brighton’da Interactive English’te 4 hafta eğitimimi tamamladım. Eğitim aldığım süre boyunca çok güzel anılar biriktirdim. Kaldığım aile çok sıcakkanlıydı, akşamları sürekli konuşarak hem pratik yaptım hem de İngiliz kültürünü ve yaşayış tarzını öğrenmiş oldum. Son günlerimde geri dönmek istemedim. Bu deneyimi yaşamama yardımcı olan UNIEDU ailesi ve Dilek Hanım’a çok teşekkür ederim.

Beyza ÖNCELÖğrenci- 2. yorum

İngiltere’de iki haftamı geçirdim. Önce Londra’ya gidip birkaç gün gezdikten sonra eğitim alacağım şehir Brighton’a geldim. Burası yazın eğitim almak için harika bir şehir. Günün her saati coşkulu ve eğlenceli geçiyor. İnsanlar oldukça sıcakkanlılar. Eğitim aldığım okuldaki öğretmenler oldukça yapıcı ve eğitimliler. Okuldan sonra arkadaşlarla plaja iniyor denize giriyoruz. Yanında kaldığım ailenin pek çok evcil hayvanı var. İl başlarda alışamam diye korksam da şimdi hepsi beni seviyor bende onları. Geriye iki haftam kaldı ama hiç geri dönmek istemiyorum. Brighton kesinlikle yeniden gelmek isteyeceğim şehirlerden birisi olacak. Dil eğitimim konusunda benim için doğru şehrin burası olduğunu söyleyen UNIEDU eğitim danışmanlarına çok teşekkür ederim. Ayrıca tüm problemlerimde yanımda oldular ve anında çözüm ürettiler.

Derya AKGÜNÖğrenci

Merhaba Ben DERYA

Frankfurt’a geleli henüz iki hafta oldu. Ancak okuluma çok hızlı alıştım. Sprachcaffe’de oldukça kaliteli bir eğitim verildiğini gördüm. Öğretmenlerimiz oldukça tecrübeli ve çok aktifler. Başlangıç sınıfında olduğumuz halde anlamakta güçlük çekmediğim metodlarla öğretiyorlar. Ayrıca sekretarya arkadaş canlısı ve yardımsever. Bu şehirde her milletten insan görmek mümkün.  Sürekli aktivite ve sokak eğlenceleri var. Almanca eğitimimde Frankfurt’un benim için ideal şehir olduğunu gördüm. Bu süreçte bana her daim destek olan ve sürecin başından sonuna kadar her saat telefonlarımı yanıtlayan UNIEDU Yurtdışı Eğitim danışmanlarından Dilek Hanım’a ve beni doğru yönlendiren ve her aklıma takılanı detaylı açıklayan Gülşah Hanım’a çok teşekkür ediyorum.

Mahsun IPEKÖğrenci

UNIEDU Yurtdışı Eğitim danışmanlığı ile gittiğim Çin’de Ekonomi Bölümünü bitirdim. Çin’de Çince aldığım eğitim birçok kapının açılmasını sağladı. Bu noktada yapmış oldukları doğru yönlendirmeler sayesinde UNIEDU Yurtdışı Eğitim danışmalarına çok teşekkür ediyorum.

 

Mahsun İPEK
Öğrenci

INSTAGRAM #unieducomtr